Platforma Slimboard
14006
page,page-id-14006,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Platforma SlimBoard

Mariola Bojarska Ferenc - Dziennikarka i Trenerka Fitness

AUTORKA

3000

PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH PROMUJĄCYCH ZDROWIE

AUTORKA

4

FILMÓW INSTRUKTAŻOWYCH
Z ĆWICZENIAMI

AUTORKA

4

KSIĄŻEK

UCZESTNICZKA

40

KONGRESÓW ŚWIATOWYCH DOTYCZĄCYCH FITNESSU
I ZDROWIA

Trening na platformie SlimBoard poznałam podczas jednego z kongresów fitness w USA.

 

Już samo stanie na platformie jest ekscytujące, bowiem drgania przenoszą się na wszystkie mięśnie i zmuszają je do pracy wspomagając przy tym spalanie tkanki tłuszczowej.

 

Im bardziej napinasz mięśnie podczas stania czy ćwiczenia na platformie, tym lepiej. Drgania utrudniają stabilizację całego ciała, w związku z tym z wielokrotną siłą uaktywniają twoje mięśnie, które muszą za wszelką cenę sprawić, żeby sylwetka w trakcie ćwiczeń była idealnie napięta.

 

Trening na platformie wibracyjnej nie musi trwać godzinami wystarczy 15 minut do pół godziny dziennie, żeby uaktywnić całe swoje ciało. Regularny trening na platformie poprawi koordynację twoich ruchów, muskulaturę ciała, metabolizm i zwiększy gęstość kości.

 

15 minut ćwiczeń na platformie uaktywnia mięśnie w taki sam sposób jak podczas godzinnego treningu na siłowni.

 

Platforma SlimBoard jest łatwa w obsłudze i można wykorzystać ją do treningu we własnym domu.

 

 

3V6U5146_2_1

Zalety ćwiczeń

poprawa kondycji fizycznej
likwidacja cellulitu
wzmocnienie gorsetu mięśniowego wokół kręgosłupa
poprawa krążenia i cyrkulacji limfatycznej
wzrost gęstości kości
lepsze samopoczucie
bojarska_tlo_piom

Zestawy ćwiczeń możesz dobrać tak, aby uaktywnić  mięśnie brzucha, pośladków, ramion i ud. Możesz skupić się na mięśniach brzucha, pośladków, ramion i ud. Niezależnie od tego pozostałe partie ciała także będą ćwiczyć – taka jest specyfika treningów na platformie.

Platforma SlimBoard wzbogacona jest w zestaw gum ekspanderów, które pozwalają łączyć trening nóg z treningiem ramion. To powoduje, że trening staje się jeszcze bardziej efektywny.

 

Platforma może stać się twoją małą prywatną salą gimnastyczną w której ty będziesz swoim trenerem.

 

UWAGA!

Z platformy mogą korzystać wszyscy, którzy cieszą się dobrym zdrowiem! Ćwiczeń z użyciem platform wibracyjnych nie mogą wykonywać:

kobiety w okresie ciąży, w trakcie menstruacji, osoby z przewlekłymi chorobami serca, pacjenci onkologiczni, osoby z rozrusznikami serca i implantami oraz protezami stawów kończyn dolnych.

 

Przed rozpoczęciem ćwiczeń skonsultuj się ze swoim lekarzem.

 

Zalecany trening nie częściej niż 2-3 razy w tygodniu z zachowaniem 24 godzinnych przerw pomiędzy treningami.

Jak zacząć?

 

Zanim rozpoczniesz właściwy trening na platformie SlimBoard, jak przed każdym treningiem zrób rozgrzewkę by podnieść temperaturę swojego ciała. Rozgrzewka powinna trwać ok 5-10 minut. Następnie stań na platformie i przez minutę oswój się z drganiami. Następnie każde ćwiczenie powtórz w zależności od swoich możliwości zaawansowania 2-3 a potem więcej razy.

 

POLECAM i ZAPRASZAM do ćwiczeń